SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
10 000 000 Kč
(129 870 Kč / m²)
Verkauf
Atypisch
1
77 m²
Černý Důl, Černý Důl
Belag

schlafzimmermaisonette
wohnung77 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseJa

Beschreibung

Prodej mezonetového apartmánu v Krkonoších, nadstandardní investiční příležitost.

Nabízíme k prodeji jižně orientovaný mezonetový apartmán 3+kk v nov...

Gas
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Černý Důl, Černý Důl
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALITAS golf division, s.r.o.

Jiří Kozumplík