SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
5 390 000 Kč
(89 833 Kč / m²)
Verkauf
2
1
60 m²
Za Cukrovarem, Cerhenice
Belag

schlafzimmer2
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Moderní bydlení bez kompromisů: Prostorný byt 2+kk (64 m²) s parkovacím stáním a bleskovou cestou do Prahy i Kolína

Andere
Alter des Angebots: 166Tage
Aktualisiert: 38Tage

Ortschaften

Za Cukrovarem, Cerhenice

Öffentliche Einrichtungen

Martina Kozová REALITY s.r.o.

Martina Sattler (Kozová)