SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
7 250 000 Kč
(90 625 Kč / m²)
Verkauf
3
1
80 m²
Nerudova, Budweis
Belag

schlafzimmer3
wohnung80 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji velmi příjemný a prostorný byt o dispozici 3+1 s balkonem, nacházející se v oblíbené a klidné části Českých Budějovic – v Nerudově ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Nerudova, Budweis

Öffentliche Einrichtungen

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Aneta Hanzlíková