SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 569 900 Kč
(26 608 Kč / m²)
Verkauf
2
1
59 m²
Konstantina Biebla, Brüx
Belag

schlafzimmer2
wohnung59 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+1 o celkové výměře 59 m2 v osobním vlastnictví.
Jednotka se nachází v 2. patře (3. NP) bez výtahu.
Volné od 9/...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Konstantina Biebla, Brüx

Öffentliche Einrichtungen

Molík reality s.r.o.

Radek Molík