SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
3 990 000 Kč
(67 627 Kč / m²)
Verkauf
2
1
59 m²
Šípková, Aussig
Belag

schlafzimmer2
wohnung59 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji krásný byt 2+1 ve vyhledávané lokalitě Severní Terasa - ul. Šípková.

Bytová jednotka o 59,7 m2 se nachází v prv...

Andere
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Šípková, Aussig
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Bc. Jan Kalamen - K-Reality