SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
305 000 €
(3 389 € / m²)
Verkauf
2
1
90 m²
Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

schlafzimmer2
wohnung90 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

MEZONETOVÝ PENTHOUSE S VÝHLEDEM NA MOŘE NA RIVIÉŘE DEL SOL

Vítejte v tomto světlém a krásně udržovaném mezonetovém penthousu v Riviera del Sol, který...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 120Tage
Aktualisiert: 31Tage

Ortschaften

Avenida Ingenieros de Riviera, Mijas

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA