SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
949 500 €
(7 657 € / m²)
Verkauf
4
1
124 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

schlafzimmer4
wohnung124 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Úžasný zbrusu nový zrekonstruovaný a jen 5 minut chůze od Puerto Banus - apartmán se 3 ložnicemi v přízemí a výhledem na moře v Malambo

Unmöbliert
Alter des Angebots: 21Tage
Aktualisiert: 21Tage

Ortschaften

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA