SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
630 000 €
(2 571 € / m²)
Verkauf
2
1
245 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer2
wohnung245 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento stylový přízemní apartmán se nachází v exkluzivní golfové oblasti Rio Real, jen kousek od pláže. Nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem, souk...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 141Tage
Aktualisiert: 30Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA