SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
645 000 €
(4 388 € / m²)
Verkauf
4
1
147 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

schlafzimmer4
wohnung147 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Tento prostorný apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami má ideální polohu na vyhledávané pláži v Elvirii a nabízí dokonalou kombinaci komfortu a pohodl...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 149Tage
Aktualisiert: 32Tage

Ortschaften

Plaza de los Naranjos, Marbella

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA