SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
575 000 €
(5 425 € / m²)
Verkauf
3
1
106 m²
Avenida Pintor Joaquín Sorolla, Málaga

schlafzimmer3
wohnung106 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Krásný, nový, moderní, plně zařízený apartmán s výhledem na moře a hory na prodej. Dvě prostorné ložnice, 2 koupelny, slunný obývací pokoj. Všechny po...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 106Tage
Aktualisiert: 34Tage

Ortschaften

Avenida Pintor Joaquín Sorolla, Málaga

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA