SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
329 000 €
(4 910 € / m²)
Verkauf
2
1
67 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

schlafzimmer2
wohnung67 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Apartmán s jednou ložnicí a vlastní terasou se nachází v jednom z nejslibnějších nových rezidenčních komplexů v Esteponě, přímo na nadcházející ulici ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 73Tage
Aktualisiert: 28Tage

Ortschaften

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA