SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
339 000 €
(3 897 € / m²)
Verkauf
2
1
87 m²
Carril del Siroco, Benalmádena

schlafzimmer2
wohnung87 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Budova se nachází pouhých 100 metrů od pláže a promenády. Výjimečná poloha v jedné z nejexkluzivnějších oblastí Benalmádena Costa.

Unmöbliert
Alter des Angebots: 23Tage
Aktualisiert: 23Tage

Ortschaften

Carril del Siroco, Benalmádena

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA