SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
103 000 €
(1 040 € / m²)
Verkauf
3
1
99 m²
Aller

schlafzimmer3
wohnung99 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Velký světlý byt v Cabañaquinta, Aller.

Nabízíme exkluzivně k prodeji tento velkolepý byt o rozloze 100 m2, zcela v exteriéru, světlý, v malebné vesn...

Parameter

Ausstattung & Funktionen

Generiert aus KI

Natürliches lichtHolzbodenGehwegKüchengeräteSicherheitTerrasse

Unmöbliert
Alter des Angebots: 141Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Aller

Öffentliche Einrichtungen

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA