SUPA24
589 000 PLN
(14 725 PLN / m²)
Verkauf
2
1
40 m²
Gorlicka, Wrocław

schlafzimmer2
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standa...

Boden:
4. Etage von 5
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Gorlicka, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN