SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 680 000 PLN
(43 226 PLN / m²)
Verkauf
2
1
62 m²
Hoża, Warszawa

schlafzimmer2
wohnung62 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Apartament Premium na sprzedaż | ul. Hoża | Śródmieście Warszawy
Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament premium zlokalizowany w klimatycznej,...

Boden:
2. Etage von 5
Alter des Angebots: 495Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Hoża, Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PRESTON REAL ESTATE

Wiktoria Zaborek