SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
999 000 PLN
(14 910 PLN / m²)
Verkauf
4
1
67 m²
Bernardyńska, Warszawa

schlafzimmer4
wohnung67 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

4-pokojowe mieszkanie z loggią i widokiem - 67,19 m², ul. Bernardyńska, WarszawaNa sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 67,19 m², poło...

Andere
Alter des Angebots: 357Tage
Aktualisiert: 319Tage

Ortschaften

Bernardyńska, Warszawa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Kuźnia Nieruchomości Sp. z o.o.

Małgorzata Grygiel