SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
183 000 PLN
(9 632 PLN / m²)
Verkauf
1
1
19 m²
Motorowa, Szczecin

schlafzimmer1
wohnung19 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Kawalerka o powierzchni 19,5 m2 położona na wysokim parterze w dzielnicy Żydowce, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez os...

Andere
Alter des Angebots: 478Tage
Aktualisiert: 469Tage

Ortschaften

Motorowa, Szczecin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

CARRE

Arkadiusz Gasztka