SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
679 000 PLN
(15 432 PLN / m²)
Verkauf
3
1
44 m²
Aleja Pokoju, Kraków

schlafzimmer3
wohnung44 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Grzegórzek/Dąbia. ...

Boden:
4. Etage von 10
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Aleja Pokoju, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Joanna Sobesto