SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
749 900 PLN
(24 997 PLN / m²)
Verkauf
2
1
30 m²
Mogilska, Kraków

schlafzimmer2
wohnung30 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 50m2 - Młyny Mogilska LOKALIZACJA: Położenie inwestycji pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich atutów...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Mogilska, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta