SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
576 946 PLN
(14 424 PLN / m²)
Verkauf
2
1
40 m²
Zygmunta Glogera, Kraków

schlafzimmer2
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla z...

möbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Zygmunta Glogera, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński