SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
524 800 PLN
(12 205 PLN / m²)
Verkauf
3
1
43 m²
Osiedle Krakowiaków, Kraków

schlafzimmer3
wohnung43 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony je...

Boden:
10. Etage von 11
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Osiedle Krakowiaków, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BRACIA SADURSCY

Robert Tendera