SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
550 000 PLN
(11 957 PLN / m²)
Verkauf
2
1
46 m²
Jarzębiny, Kraków

schlafzimmer2
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Na Wzgórzach w Krakowie. Nieruchomość poł...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Jarzębiny, Kraków
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Livinder

Gabriela Woźniak