SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
650 000 PLN
(12 500 PLN / m²)
Verkauf
2
1
52 m²
Artyleryjska, Kołobrzeg

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona). Lokal w pe...

Boden:
3. Etage von 3
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Artyleryjska, Kołobrzeg
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Nieruchomości Morek

Andrzej Szczerba