SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
433 136 PLN
(10 828 PLN / m²)
Verkauf
2
1
40 m²
Kielce

schlafzimmer2
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,48 m2 dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cz...

Boden:
3. Etage von 4
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz