SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
658 440 PLN
(11 972 PLN / m²)
Verkauf
3
1
55 m²
Aleja Solidarności, Kielce

schlafzimmer3
wohnung55 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM...

Boden:
2. Etage von 10
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Aleja Solidarności, Kielce
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PROPERCO SARACEN

Jacek Kotlarz