SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
525 000 PLN
(13 816 PLN / m²)
Verkauf
2
1
38 m²
gmina Zielonki

schlafzimmer2
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

DO SPRZEDANIA MIESZKANIE NA UL.NAD SUDOŁEM - OKAZJA. Nieruchomość zlokalizowana w zielonej części Prądnika Białego ul. Nad Sudołem położona w pobliżu...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

gmina Zielonki
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

METROPOLIA

Anna Polak