SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
399 000 PLN
(5 868 PLN / m²)
Verkauf
3
1
68 m²
PCK, gmina Ustrzyki Dolne

schlafzimmer3
wohnung68 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m² wraz z przynależną piwnicą (6,20 m²) , położone w bloku wielorodzinnym...

Andere
Alter des Angebots: 63Tage
Aktualisiert: 63Tage

Ortschaften

PCK, gmina Ustrzyki Dolne
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

KWADRACIAK

Gabriela Kowalczyk