SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 550 000 PLN
(17 614 PLN / m²)
Verkauf
4
1
88 m²
Katalońska, gmina Kosakowo

schlafzimmer4
wohnung88 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

W PEŁNI WYPOSAŻONY | APARTAMENT PREMIUM | 4 POKOJE | OGRÓDMam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogro...

Andere
Alter des Angebots: 48Tage
Aktualisiert: 39Tage

Ortschaften

Katalońska, gmina Kosakowo
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Natalia Bruska