SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
175 000 PLN
(5 303 PLN / m²)
Verkauf
2
1
33 m²
Chomentówek, gmina Chmielnik

schlafzimmer2
wohnung33 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla rodziny oraz pod inwestycję Prezentujemy Państwu n...

möbliert
Alter des Angebots: 39Tage
Aktualisiert: 38Tage

Ortschaften

Chomentówek, gmina Chmielnik
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

TWOJE M KIELCE

Gloria Rasała