SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
445 000 PLN
(10 595 PLN / m²)
Verkauf
2
1
42 m²
Chylońska, Gdynia

schlafzimmer2
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

2 pokojowe mieszkanie po cześciowym remoncieNa sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 42,67 m², zlokalizowane na parterze w niskim, 4-...

Boden:
1. Etage von 4
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Chylońska, Gdynia
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOME EXPERT

Małgorzata Rajnik