SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
843 775 PLN
(17 220 PLN / m²)
Verkauf
3
1
49 m²
Mostek, Gdańsk

schlafzimmer3
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Oferujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w prestiżowej części Gdańska. LOKALIZACJA Gdańskie Śródmieście to serce historii i nowoc...

Boden:
4. Etage von 4
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Mostek, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk