SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 206 442 PLN
(25 134 PLN / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
Turystyczna, Gdańsk

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Luksusowa rezydencja nad wodą - Wyspa Sobieszewska, Gdańsk ✨Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, delikatny szum wody i widok na prywatną...

Andere
Alter des Angebots: 44Tage
Aktualisiert: 44Tage

Ortschaften

Turystyczna, Gdańsk
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

HOME EXPERT

Wiktoria Furmaniak