SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
378 000 PLN
(6 000 PLN / m²)
Verkauf
3
1
63 m²
Częstochowa

schlafzimmer3
wohnung63 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż mieszkanie M-4, 63,8 m² - Częstochowa, os. Tysiąclecia Prezentujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M-4 o powierzc...

Boden:
9. Etage von 10
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Częstochowa
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka