SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 018 725 PLN
(14 149 PLN / m²)
Verkauf
2
1
72 m²
Mennica, Bydgoszcz

schlafzimmer2
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

PROMOCJA- NIE PRZEGAP OKAZJI!!! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia l...

Boden:
2. Etage von 5
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Mennica, Bydgoszcz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Beata Zakrzewska