SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
788 000 €
(6 304 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
125 m²
Opština Budva

schlafzimmeratypical
wohnung125 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na prodaju ekskluzivan dvosoban stan smešten u samom centru Budva, na svega 100 metara od mora.Stan površine 125m² nalazi se na 7. spratu moderne zgra...

möbliert
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Opština Budva
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic