SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
189 800 €
(2 600 € / m²)
Verkauf
2
2+
73 m²
Glavni grad Podgorica

schlafzimmer2
wohnung73 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se dvosoban stan površine 73 m² u Podgorici, na početku Zagoriča, u blizini City Keja.
Stan je dostupan na 4. i 5. spratu u zgradi u izgradnji...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Glavni grad Podgorica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Team Real Estate

Mladen Pejanović