SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
278 122 €
(5 794 € / m²)
Verkauf
2
1
48 m²
Općina Tar-Vabriga

schlafzimmer2
wohnung48 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Smješten u šarmantnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj moderan jednosobni stan u novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugo...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Općina Tar-Vabriga
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović