SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 024 656 PLN
(19 333 PLN / m²)
Verkauf
2
1
53 m²
Munida, Općina Medulin

schlafzimmer2
wohnung53 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu Medulin, zlokalizowane w pierwszym rzędzie do morza, tuż przy malowniczej nadmors...

Boden:
1. Etage von 1
Alter des Angebots: 280Tage
Aktualisiert: 56Tage

Ortschaften

Munida, Općina Medulin
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

RMS ESTATE RMS ESTATE

Leszek Kryszka