SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
437 000 €
(3 612 € / m²)
Verkauf
4
1
121 m²
Grad Vodice

schlafzimmer4
wohnung121 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Dalmacija, Vodice - Luksuzni penthouse s krovnom terasom od 85 m², 500m od mora.

Zamislite da svoje večeri provodite na prostranoj krovnoj terasi od ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Grad Vodice
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Bruno Bručić