SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
109 000 €
(3 028 € / m²)
Verkauf
2
1
36 m²
Grad Senj

schlafzimmer2
wohnung36 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Casa Bella iz ponude izdvaja stan u Senju, smješten u samom srcu stare gradske jezgre. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važn...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Grad Senj
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

CASA BELLA NEKRETNINE

Andrea Brigović