SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
453 000 €
(5 329 € / m²)
Verkauf
3
2+
85 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

schlafzimmer3
wohnung85 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

RIJEKA, CENTAR – Investicijska nekretnina s tri suvremeno uređena apartmana

U samom centru Rijeke nalazi se elegantno preuređen stan koji danas funkc...

Andere
Alter des Angebots: 154Tage
Aktualisiert: 154Tage

Ortschaften

Podmurvice, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Dux nekretnine d.o.o.

Nataša Janković