SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
266 000 €
(2 742 € / m²)
Verkauf
3
1
97 m²
Brajda, Grad Rijeka

schlafzimmer3
wohnung97 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se 3-sobni stan površine 97.45 m2 u naravi od 108m2, smješten u neposrednoj blizini centra grada.
Raspored obuhvaća tri sobe, kuhinju, izbu, ...

Andere
Alter des Angebots: 371Tage
Aktualisiert: 369Tage

Ortschaften

Brajda, Grad Rijeka
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Four nekretnine d.o.o.

Dora Komadina