SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
183 000 €
(3 327 € / m²)
Verkauf
2
1
55 m²
Grad Novigrad

schlafzimmer2
wohnung55 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaje se namješten stan s vrtom, u okolici Novigrada.

Stan posjeduje vrt, površine 41m2.

Stan se sastoji od ulaznog hodnika s velikim ugrađe...

Andere
Alter des Angebots: 135Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Grad Novigrad
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Alma Dom

Azra Valjevac