SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
185 000 €
(3 776 € / m²)
Verkauf
3
1
49 m²
Grad Crikvenica

schlafzimmer3
wohnung49 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

U ponudi je šarmantni dvosobni stan površine 49 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa svega dva kata, na izuzetno traženoj lokaciji u Selcu...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Grad Crikvenica
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Relax nekretnine d.o.o

Filip Blažević, prof.