SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
589 000 €
(3 901 € / m²)
Verkauf
Atypisch
2+
151 m²
Put Gržanove punte

schlafzimmeratypical
wohnung151 m²
badezimmer2+
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Prodaju se APARTMANI u stambenim zgradama u novogradnji u Privlaci. Kompleks se sastoji od 2 zgrade, a u svakoj se nalazi 5 apartmana (u prizemlju i n...

Andere
Alter des Angebots: 240Tage
Aktualisiert: 170Tage

Ortschaften

Put Gržanove punte
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Adria Team Real Estate d.o.o.

Bc. Monika SUNARA