SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
229 976 €
(1 966 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
117 m²
Дико Илиев, София

schlafzimmeratypical
wohnung117 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Многостаен апартамент с РЗП-116,15м?, ЗП-96,21м? с включен склад 31-2,37м?. Разпределение: коридор, дневна с кухненски бокс и трапезария, три спални, ...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Дико Илиев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ