SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
239 497 €
(2 197 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
109 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung109 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Тристаен апартамент с площ 109,66м2 /ЗП 88,61м2 Удобна локация в кв.Малинова долина. Един от най-бързо развиващите се квартали на София. Лесен достъп...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА