SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
549 000 €
(3 519 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
156 m²
Димитър Петков, София

schlafzimmeratypical
wohnung156 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Представяме Ви изключително СЛЪНЧЕВ 4-стаен апартамент /мезонет/, находящ се в широкия Център на София, със следното разпределение: Първо ниво: входно...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Димитър Петков, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕКА