SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
256 000 €
(2 207 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
116 m²
Никола Станчев, София

schlafzimmeratypical
wohnung116 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Получен Акт 16! Продажба директно от инвеститор, без комисиона от купувача! Представяме тристаен апартамент за продажба. Апартамент 73 е разположен ...

Andere
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Никола Станчев, София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ТАСКОВ И СТОЯНОВ