SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
148 000 €
(2 467 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
60 m²
София

schlafzimmeratypical
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Агенция за имоти ИМОТЕН ЦЕНТЪР България, представя на Вашето внимание - двустаен апартамент, до Метростанция и парк Езерото!!! *състояние: ЗА РЕМОНТ...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

София
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021